Jūsų įmonės šūkis ar kitas tekstas.

Blogas

2010-08-16 23:58
Nors lietuviško turinio apie e-komerciją ir internetinę rinkodarą nėra tiek daug, tai nereiškia, kad jo nėra visai. Tačiau kartais net ir ieškant, sunkoka rasti tuos „pasislėpusius“ tinklaraščius, forumus ir svetaines.
2010-08-16 23:54
Taigi po gan ilgo laiko tarpo, už kurį atsiprašymą rasite praeitame mano blogo įraše, sumąsčiau parašyti apie Google Analytics naujieną - Intelligence skiltį. Tai yra dar vienas įrodymas, kad Google kompanija savo varikliuke naudoja ne tik statistinius, tačiau ir mini dirbtinio intelekto elementus.
2010-07-31 20:27
Šį epigrafą juokais skiriu pamokančiam Martyno atsakui į vakar skelbtą Pauliaus rašinį. Martynas teigia, kad autorių teisės yra realybė, o nevaržomas kūrinių vartojimas esą tėra paika idėja, prieš kurią realybė „nesilenks“. Ar man vienam atrodo, kad šiandien internete yra visiškai atvirkščiai?
2010-07-28 11:35
Diskusijoje apie piratavimą balsų daugėja, ir jų verta paklausyti. Nors labiausiai jausmus audrina kraštutinės nuomonės, daugelis mūsų turi ganėtinai nuosaikų, racionalų ir, sakyčiau, moralų požiūrį į visą šį reikalą. Džiaugiuosi galėdamas pristatyti jums Pauliaus mintis – tebus jos priminimas, kad mokėti, kai tik gali ir yra už ką, yra tiesiog būtina. Nes „pompavimas“ be skrupulų yra skriauda… (vienastoks)